POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Oferujemy pomoc dla Klientów BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Irlandia

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: Martin Duggan, Travis Crawford, źródło - Flickr CC

Przewozy do Irlandii - informator pasażera

Cork, Dublin, Dungarvan, Holyhead, Middleton, New Ross, Waterford, Wexford i Youghal - to miasta, do których możemy dojechać, kupując bilety autokarowe do Irlandii. Trasy prowadzą przez kilkadziesiąt polskich miast, zaś podróż w jedną stronę trwa od 30 do 40 godzin. Choć przejażdżki są komfortowe, ich wybór nie jest zbyt duży - popularne są przede wszystkim przejazdy do Wielkiej Brytanii; stamtąd wielu podróżników pokonuje drogę do Irlandii, przesiadając się do pociągu lub innego autokaru.

WAŻNE: Jeżeli masz pytania związane z dostępnością biletów, a także gdy chcesz złożyć rezerwację przez telefon, zadzwoń: 71 724 23 77 albo 801 011 600.

Koszty podróży

Za przejazd w jedną stronę zapłacimy około 600-700 złotych, lecz spore oszczędności czekają na osoby decydujące się na zakup biletu dwustronnego. Wówczas podróż będzie nas kosztowała nie więcej niż 1000 zł.

Jeżeli zamierzasz kupić bilety do Irlandii, zrób to możliwie najwcześniej. Rezerwuj nawet na dwa miesiące przed planowanym wyjazdem, bowiem dzięki temu masz pewność, że korzystasz z najniższej ceny. Koszty biletów rosną wraz ze zbliżaniem się daty wyjazdu. Pamiętaj, żeby regularnie rozglądać się za promocjami!

WAŻNE: Cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz. Gwarantujemy 0% prowizji oraz brak dodatkowych opłat.

Wymagane dokumenty

Irlandia to kraj członkowski Unii Europejskiej, a zatem Polacy mogą do niej wjeżdżać za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości - paszportu czy dowodu osobistego.

Aby upewnić się, jakie dokumenty są niezbędne do odbycia podróży, przeczytaj regulamin wybranego przewoźnika. Może on bowiem wymagać określonego zestawu dokumentów - jeżeli nie okażesz ich obsłudze, możesz nie zostać wpuszczony do autokaru.

Autokary do Irlandii - oferta dla firm

Irlandia jest bardzo popularnym krajem wśród osób, które szukają pracy za granicą. Wysyłani są do niej również pracownicy firm oraz ludzie zrekrutowani przez agencję pracy. Jeżeli i Ty chcesz wysłać swoich pracowników do Irlandii, skontaktuj się z nami, a przejmiemy na siebie dopełnienie wszelkich formalności. Po prostu powiedz nam, ile biletów, dokąd i na kiedy potrzebujesz, a zorganizujemy je: przygotujemy zestawienie kursów, a kiedy wybierzesz jedną z opcji, zdobędziemy dla Ciebie bilety. Płacisz tylko za podróż - nasza pomoc jest darmowa! Zapraszamy do współpracy.

Kup tanie bilety do Irlandii- w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary do Anglii, bilety autokarowe do Niemiec, autokary do Chorwacji

foto: Martin Duggan i Trevor Crawford, licencja Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Irlandia

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Irlandia możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Irlandia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Irlandii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.