POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: YA4812 i

Biletyautokarowe.pl

WSZYSTKIE OFERTY / ADAMIS TOURS / AGAT / BECKER REISEN / ECOLINES / ELABUS / EST / EUROBUS / EUROLINES / INTERCARS / SIAMOS TOURS / SINDBAD

eurobus
Ocena przewoźnika: 5.3 Na podstawie 8 opinii
Bilety autokarowe Eurobus

Bilety autokarowe Eurobus

Eurobus to jedna z najpopularniejszych linii autokarowych w Polsce, działająca również jako platforma autokarowa. Od 1 stycznia 2014 r. linia działa wspólnie z przewoźnikiem Eurolines Polska - jako Eurobus Eurolines Polska.

 

Autokary Eurobus

 

Historia linii

Eurobus powstał w roku 2003; od początku istnienia nie tylko posiadał własne autokary, ale również funkcjonował jako platforma przewozowa. Firma jednoczy wiele linii autokarowych, sprawnie organizując ich połączenia i w razie potrzeby rozbudowując ofertę na bardziej popularnych trasach. W ramach Eurobusa jeżdżą m.in. Eurotrans, Trans Service, Bus Travel, Juventur Wałbrzych, PPKS Warszawa, PKS Stalowa Wola, Riviera oraz AT Zawadzkie. W roku 2014 Eurobus i Eurolines Polska utworzyły Eurobus Eurolines Polska.

Połączenia

Bilety autokarowe Eurobus pozwalają dojechać do następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy. Ponadto przewoźnik oferuje liczne przejazdy międzymiastowe. Łącznie przewoźnik oferuje przejazdy na kilkuset trasach średniego i dalekiego zasięgu.

Flota

Nie sposób wymienić wszystkich typów autokarów wchodzących w skład floty przewoźników współpracujących z Eurobusem - zwłaszcza że często do parku maszynowego dołączają nowe pojazdy, zaś starsze są regularnie wymieniane na nowsze modele. Wszystkie autobusy obsługujące trasy międzynarodowe reprezentują jednak klasę luksusową, czyli są wyposażone w toaletę, klimatyzację, rozkładane fotele oraz inne udogodnienia.

Bilety Eurobus - łatwy zakup

Jeżeli chcesz kupić bilety Eurobus, wejdź na BiletyAutokarowe.pl i skorzystaj z wyszukiwarki połączeń. Wybierz kurs, wypełnij formularz zamówienia i zapłać przelewem internetowym - bilety otrzymasz e-mailem, gotowe do wydrukowania. Jeżeli zarezerwujesz miejscówki przez telefon, możesz wybrać dostawę biletów pocztą albo odbiór w autokarze. Pamiętaj, aby przed zakupem zapoznać się z regulaminem.

 

Sprawdź również: Sindbad, Romabus, Agat

Pobierz regulamin linii autokarowej Eurobus w formacie PDF.
Czytaj całość

Opinie o przewoźniku (8 wpisów)

5.3 Ogólna ocena
Personel:
4.9
Punktualność:
5.3
Połączenia:
6.0
Cena:
5.3
Komfort:
5.0
Bagaż:
5.3
 • 6
  Dodano: 2014-03-02, przez Lena (Katowice)

  Bardzo profesjonalna i mila obsługa, przyjazd autobusu nawet przed czasem, możliwość spokojnego skorzystania z toalety i zakupu kawy na przystankach dzięki bardzo uprzejmym kierowcom , bardzo sympatyczna atmosfera mimo niesprzyjającej sytuacji społeczno- politycznej na Ukrainie. Na pewno skorzystamy z usług ponownie .Polecamy gorąco.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2013-12-15, przez Anna Bosak (Jelcz Laskowice)

  BARDZO DOBRA I RZETELNA FIRMA

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2013-11-23, przez Ewa (Warszawa)

  Jechałam autokarem linii 23 z Eurobusa, trasa przebiegała bez zastrzeżeń. Kierowcy kulturalni i dobrze ubrani jednak gburowaci. Parę miejsc z przodu mieli pustych i zabronili siadać, trzymali tam jakieś torby. Za dodatkowy bagaż zapłaciłam 20 zł. Na miejscu punktualnie nawet trochę przed czasem. W autokarze było czysto ale kawa paskudna lepiej kupić na przystanku.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2013-11-21, przez Roman (Ukraina)

  Dobrzy kierowcy, autokar dojechal na czas do Paryza. Polecam ich bo fajnie mi sie z nimi jechalo.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 4
  Dodano: 2013-08-02, przez Bogusbw (Tarnobrzeg)

  Drogo za dodatkowy bagaż , kierowcy sami nie wiedzą ile zedrzeć . Zatrzymują siew miejscach do spożycia posiłków ,gdzie jedzenie jest beznadziejne . Po kraju kursują bardziej ekskluzywne autobusy niż do podróży za granicą . nie polecam.

  Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj